Prečo práve MY?

Kvalita, kvantita, freimann, realitné služby, reality, nehnuteľnosti, o nás, misia, vízia

Viac kvality, menej kvantity:

makléri v našom tíme si „naložia na chrbát“ iba toľko, koľko unesú. Veľkosť ich portfólií je taká, aby dokázali plnohodnotne zabezpečovať servis a starostlivosť o klientov.

doba webová, freimann, realitné služby, reality, nehnuteľnosti, o nás, misia, vízia

Kráčame s dobou:

žijeme v „dobe webovej“. Náš tím aktívne využíva všetky technologické možnosti na podporu predaja a prezentácie nehnuteľností našich klientov.

vieme ako zaujať, freimann, realitné služby, reality, nehnuteľnosti, o nás, misia, vízia

Vieme ako zaujať:

prvý kontakt záujemcu s vašou nehnuteľnosťou je prostredníctvom obrazu a textu, preto moderný marketing, stanovenie stratégie predaja/prenájmu a profesionálna prezentácia nehnuteľností sú pre nás prioritou.

rýchlosť predaja, úspešnosť, freimann, realitné služby, reality, nehnuteľnosti, o nás, misia, vízia

Rýchlosť a úspešnosť:

všetky tieto atribúty, ktoré súčasne tvoria filozofiu značky FREIMANN Realitné Služby a realitnesluzby.eu, zaisťujú viac ako 90% úspešnosť predaja v lehote 1 mesiaca*.

Právne zastrešenie advokátskou kanceláriou, riešenie úverových požiadaviek kupujúcich, zastupovanie klienta voči príslušným orgánom štátnej a verejnej správy, vybavenie prepisu energií, či zabezpečenie širokej inzercie nehnuteľností NEpovažujeme za pridanú hodnotu, ALE za štandardné služby každej renomovanej realitnej spoločnosti.

 

* v závislosti od konkrétnych atribútov nehnuteľnosti